Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

БУТИ ВОЛОНТЕРОМ – під силу кожному!

БУТИ ВОЛОНТЕРОМ – під силу кожному!
Теги: КС
Опубліковано: 07:37 25.05.2017

21 травня 2017 року в запорізькому Центральному парку культури і відпочинку "Дубовий Гай" відбувся сімейний захід - "  Super День", організаторами якого виступили Молодіжна організація "Наше щасливе життя" і Запорізька обласна організація Суспільства Червоного Хреста України за підтримки Міністерства Культури України і представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Студенти групи КС16-1 з готовністю відгукнулися на прохання організаторів і взяли участь у заході в якості волонтерів. Мабуть, найзапальніша, найзапекліша і найспортивніша  була локація «Мама, тато, я!» , де керували Дудка Олександр та Король Віталій.

У рамках свята були також  організовані різноманітні творчі, оздоровчі і кулінарні майстер-класи, конкурси з призами і подарунками, виставки позитивних фото і малюнків, ігри з аніматорами, школи супер-героїв і мімів.

Своїми враженнями поділились Дудка Олександр та Король Віталій: «"Супер День" - це подія, яка зібрала  всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова. Безліч вражень, дуже задоволені, що спробували! Відчули, що дійсно потрібні, що можемо допомогти людям. Крім того, це величезний життєвий досвід. За один день ми поспілкувалися більш, ніж з сотнею людей, навчилися шукати підхід до них. І повірте, раз зробивши добру, благу справу, ви відчуєте небувалий приплив сил! Так що бути волонтером - це круто! В першу чергу для самого себе!»

Співпраця між коледжем та організаторами заходу налагоджена вже протягом кількох років: студенти із задоволенням допомагають, спілкуються з ними, переймаючи в цих мужніх людей їхнє позитивне ставлення до життя та оточуючих.

класний керівник групи КС 16-1 Ю.А.Боровик