Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на ммилість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь? »Я не можу собі навіть уявити яка плутанина в голові може привести до подібного питання.

harles Babbage

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ
Опубліковано: 08:19 19.03.2018

14 березня об 11.00 у конференц-залі (4-й поверх) відбулася презентація бібліографічного покажчика «Невиплакані сльози України: запоріжці, які загинули в АТО». Видання присвячене героям-землякам, мешканцям Запорізької області, які віддали своє життя за мир, незалежність і цілісність України. Покажчик містить біографічні довідки про 190 загиблих воїнів (від 2014 року і до жовтня 2017 року) та бібліографічні списки літератури, статті з періодичних видань, посилання на інтернет-ресурси, вірші запорізьких поетів, присвячені воїнам АТО. Передмову написав Микола Михайлов, журналіст, письменник, учасник АТО.

Книга до ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

14 березня вся Україна святкує День Українського Добровольця. До цієї події були залучені наші студенти, відвідав обласну універсальну наукову бібліотеку. На презентації книги «Невиплакані сльози України».

На заході були присутні поважні гості: директор департаменту культури облдержадміністрації  В.Мороко, письменницькі та громадські о об’єднання, волонтери, військовослужбовці 55-ої окремої артилерійської бригади ім. В. Петрова. батьки загиблих добровольців, журналісти, поети та співаки. Завідувачка краєзнавчим відділом ЗОУНБ Т.Палівода розповіла як створювалась книга, знайомила з гостями. Зустріч пройшла тепло на зворушливо. Електронна версія бібліографічного покажчика з’явиться на сайті ЗОУНБ.

Юматова С.І.