Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

День відкритих дверей в ЗНТУ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ЗНТУ
Опубліковано: 08:53 17.12.2018

15 грудня студенти четвертого курсу ЗКР ЗНТУ відвідали День відкритих дверей в Запорізькому національному технічному університеті. Він вже став доброю традицією університету, в якій беруть участь і працівники ВНЗ, і студенти, і абітурієнти.

Зі вступним словом до гостей звернулися ректор університету С.Б. Бєліков та  відповідальний секретар приймальної комісії – А.В. Пархоменко. Молодь дізналася про особливості навчання в університеті, перспективи працевлаштування і звичайно про умови вступу на спеціальності.

День відкритих дверей ЗНТУ

День відкритих дверей ЗНТУ

Абітурієнтам було організовано виставку та екскурсію, під час якої відвідали сучасні аудиторії, побачили потужну матеріально-технічну базу, поспілкувалися у неофіційній обстановці з викладачами і студентами, а найбільш допитливі зробили й світлини на згадку.

День відкритих дверей ЗНТУ

 

Боровик Ю.А., Жукова С.М.