Цитата

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову

Ліна Костенко

Екскурсія на ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

 ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ
Опубліковано: 13:44 29.10.2018

25 жовтня 2018 року студенти групи КС16-1 разом з директором коледжу Баршай О.К., заступником директора Шевченко О.С., головою циклової комісії Слободяник О.О.,  класним керівником Боровик Ю.А. побували з екскурсією на ТОВ ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ в місті Нікополь.

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ – один із виробників безшовних сталевих труб в Україні. Протягом останніх років на підприємстві втілюють масштабну програму з модернізації. За цей час завод став одним з найбільш сучасних металургійних підприємств держави.

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

Екскурсія за допомогою начальника управління внутрішньої комунікації  Славинської Катерини була організована на високому рівні.

Завод надав комфортабельний автобус Neoplan.

Не можу не сказати пару добрих слів про чудового водія Ткаченка Олександра Олексійовича. Доброзичливий і уважний, а саме головне - професіонал своєї справи. Дуже дякуємо йому за безпечну подорож.

Перш ніж потрапити на виробництво, учасники  екскурсії пройшли вступний інструктаж з техніки безпеки  та отримали спецодяг. Провела інструктаж інженер з охорони праці Воробйова Юлія.

В рамках заходу студенти відвідали основні цехи заводу – ТПЦ №2 та ТПЦ №7, де ознайомилися з виробничим процесом. У кожному цеху нас чекав екскурсовод (із числа робітників), які цікаво, детально і наочно розповіли про особливості роботи кожного цеху. Більше години зайняла екскурсія  по 600-метровим прольотам ТПЦ №2. І більше півтора - по 800-метровим прольотам ТПЦ №7.

Протягом останніх декількох років ТПЦ №2 є одним із центрів перетворень в компанії ІНТЕРПАЙП. Ключові вектори розвитку - модернізація виробничих потужностей, культура виробництва і розвиток персоналу. Про можливості модернізованих  ділянок ТПЦ №2 студентам розповіла і показала головний технолог Ринденко Тетяна.

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ІНТЕРПАЙП продовжує підвищувати енергоефективність і продуктивність праці на своєму підприємстві. В цьому студенти переконалися, відвідавши ТПЦ №7.

Ведучий інженер комп’ютерних систем Головко Олександр зустрів нас на прохідній цеху і для враження спочатку провів через одну ділянку.

Потім Олександр ознайомив студентів з основними технологічними процесами, обладнанням та системами, які впроваджені в ТПЦ №7.

Після чого інженер запросив учасників побачити на власні очі унікальне виробництво підприємства. 

Студенти побачили потужне, високотехнологічне, ефективно-працююче виробництво:

Екскурсія, цікава, насичена, змістовна, допомогла студентам розширити відомості про підприємство та процеси, які там відбуваються. Пізнавальним та повчальним стало спілкування з працівниками підприємства – спеціалістами високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області трубопроката.

Екскурсія була надзвичайно корисною для студентів коледжу, адже відвідування підприємств дає їм змогу матеріалізувати теоретичні знання та уявлення, які були набуті під час вивчення профільних дисциплін, розвинути технічне мислення, зрозуміти необхідність щоденної кропіткої праці задля можливості стати у майбутньому висококваліфікованим фахівцем та реалізувати всі свої мрії.

Висловлюємо щиру подяку ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ  за цікаву та пізнавальну екскурсію!

Боровик Ю.А., викладач-методист