Цитата

Я завжди мріяв про те, щоб моїм комп'ютером можна було користуватися так само легко, як телефоном; моя мрія збулася: я вже не можу розібратися, як користуватися моїм телефоном.

Bjarne Stroustrup

Курс лекцій “Про економіку зрозумілою мовою”

курс лекцій “Про економіку зрозумілою мовою”
Опубліковано: 10:27 24.12.2019

13 грудня у Запоріжжі курс лекцій “Про економіку зрозумілою мовою” від аналітичного центру “Стратегія”, з  Спікером заходу був Михайло Чернишев – Директор Інституту вільної економіки, автор програми реформ і податкової системи “Вільна економіка”.

Захід складався з двох секцій, на першій говорили про ринкову економіку, таємниці приватної власності і поділу праці, справжню роль торгівлі та людей в ринковій економіці, як правильно ставитися до ринкових цін та прибутку, плюси і мінуси держрегулювання економіки та чи можливі державні галузі економіки без участі держави.

На другій секції обговорювали що таке багатство й де його справжнє джерело, розказали про потаємні закони економіки та правду про гроші, крім того мова йшла про те, чого варто остерігатися за інфляції та дефолту, брудні ігри сучасної банківської системи та справжні причини постійного зростання цін в Україні.

Давидова Г.Ю., викладач