Цитата

Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, з усякого погляду справжня людина.

В. Сухомлинський

Лекція-презентація кафедри  інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ

Лекція-презентація кафедри  інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ
Опубліковано: 11:57 18.12.2017

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ велике значення приділяє співпраці з кафедрами Запорізького національного технічного університету, основними напрямами якої є створення умов для ступеневої освіти студентів, підвищення кваліфікації викладачів та взаємовигідний обмін найкращим педагогічним досвідом.

За ініціативою викладачів кафедри інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ

13 грудня в групі КС14-1 відбулася лекція-презентація «Інформаційні технології – шлях у майбутнє».

ЗКР на кафедрі  інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ

«Інформаційні технології – досить динамічна галузь економіки, на розвиток якої сьогодні покладають великі надії усі держави світу. Статистика свідчить, що на макроекономічному рівні існує залежність між добробутом країни, інноваціями та ІТ. Для пересічної людини це, насамперед, вельми приваблива галузь із високою заробітною платнею та великими перспективами, - зі вступним словом звернулася до студентів   в.о. завідувача кафедри  інформаційних технологій електронних засобів, к.т.н., доцент по кафедрі КТВР ЗНТУ Шило Галина Миколаївна.

Цього року Міністерство освіти і науки України визначило спеціальність 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» як пріоритетну у зв'язку з необхідністю підготовки фахівців. Студенти групи КС14-1 мають можливість продовжити навчання в ЗНТУ за скороченою програмою.

ЗКР на кафедрі  інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ

Головний принцип підготовки фахівців на кафедрі – навчання через практику. Адже динаміка галузі вимагає акцентувати основну увагу саме на практичній підготовці студентів, зокрема за напрямами програмування, створення інформаційних систем та технологій управління підприємствами і проектами та їх впровадження, проектування та розробки комп’ютерних мереж і систем, розробки сучасних інтелектуальних систем, захисту інформації. Тому до викладання керівництво кафедри активно залучає спеціалістів із досвідом практичної роботи, укладає договори з підприємствами.

ЗКР на кафедрі  інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ

У межах заходу к.т.н., доцентом кафедри ІТЕЗ факультету радіоелектроніки та телекоммунікацій інституту Інформатики та радіоелектроніки Фарафоновим Олексієм Юрійовичем була представлена магістерська робота випускників кафедри: ««Більшість компаній, що йдуть у ногу з часом, мають підрозділи, що займаються розробкою розумних речей. Саме тому важливо націлювати майбутніх ІТ-спеціалістів на цю концепцію, розповідати про те, що вже існує, давати можливість створити прототипи своїх власних “розумних” речей». Можливість щось зробити своїми руками завжди мотивує і захоплює.  Наша кафедра дозволить студентам дізнатися багато нового і цікавого і в електроніці, і в програмуванні. В результаті це може стати й чудовим хобі, й корисним проводженням часу».

ЗКР на кафедрі  інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ

Студенти коледжу з цікавістю слухали виступи викладачів університету, задавали питання і багато з них вирішили, що продовжать навчання саме у ЗНТУ. На тлі загального занепаду технічної освіти та зменшення державного фінансування така картина досить позитивна. А це, в свою чергу, попри надскладні кризові умови, засвідчує перспективність спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології».

викладач-методист Ю.А.Боровик