Цитата

Я завжди мріяв про те, щоб моїм комп'ютером можна було користуватися так само легко, як телефоном; моя мрія збулася: я вже не можу розібратися, як користуватися моїм телефоном.

Bjarne Stroustrup

Лекторій з історії України від видавництва "Орієнтир"

Теги: КС
Опубліковано: 16:53 25.09.2017

Більша частина людства намагається зберегти старовинну для себе і своїх нащадків, починаючи з маленької історії кожної родини, яка об’єднується у велику історію країни та глобальну світову історію.

15 вересня 2017 року розпочав роботу цікавий та корисний військово-патріотичний лекторій. Поглибити свої знання з рідної історії пропонує Запорізьке представництво «Орієнтир» за підтримкою Обласного Центра молоді. Своїми враженнями від проекту поділилися студенти групи КС16-1, зокрема, Науменко Тетяна:


 

На першій лекції  магістр історичних наук Михайло Волобуєв розповів про найдавніші викопні культури на теренах сучасної України, перші племена, що населяли наші землі, їх господарську та військову структуру.

Друга лекція була присвячена історії стародавнього світу і місцю у ньому народів, що населяли українські землі. Зокрема, присутні дізнались про кімерійців та їх походи аж до земель Єгипту, скіфів та їх перемоги над персами.

Курс лекцій продовжується і набирає обертів.  Тих, хто хоче поглибити свої знання з історії України, запрошуємо приєднатися до лекторію. Вхід: вільний, для всіх бажаючих. Перші лекції отримали багато позитивних відгуків. Отож, радимо відвідати!

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.