Цитата

Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку.

Лао Цзи

Студенти груп КС16 -1 та КС14-1 на тренінгу мистецтва створення фотографії

Теги: КС
Опубліковано: 19:57 22.11.2017

Людина повноцінно живе, коли в неї є наснага до руху і розвитку. Хто і яким шляхом до цього йде – власна справа кожного. Але приємно спілкуватися з молоддю, яка усвідомлює, що може залишити свій слід у житті.

22 листопада 2017 року студенти коледжу Валуєв Р., Сенчик С., Чернуцька Є. (гр. КС 16-1), Кубасов А., Церковнюк А., Бурко Я., Каулько І., Дудка О. (гр. КС 14-1)  взяли участь в роботі тренінгу з мистецтва створення фотографії  "Фото на мільйон", який відбувся в технічній студії Makerspace.

Старший викладач кафедри журналістики і соціальних комунікацій Класичного приватного університету Кліщ Алла провела практикум зі створення композиції та вибору ракурсу для створення якісних фотографій.

Учасники мали змогу застосувати нові знання на практиці та разом з професійним фотографом оцінити якість світлин, зроблених під час практичного заняття.

Те, що викликає бурю позитивних емоцій, просто не може бути осторонь мистецтва, воно повинно робити кращим життя, скрашувати наші сірі будні, – ділиться Чернуцька Єлизавета.

Дудка Олеся теж вважає, що, створюючи свою чергову фотороботу, вона вкладає в зображення частинку свого внутрішнього світу. Саме завдяки цим чудовим моментам створення фотографії вона вважає творчим процесом.

А для мене фотозйомка свого роду терапія, - поділився Родіон Валуєв. -  Береш у руки фотоапарат – і з кожним кадром напруга кудись дівається. Як на мене, то світ через призму камери зовсім інший. Різко починаєш помічати дрібнички, якісь деталі, фокусуватися на найважливішому.

Фотографія має здатність надовго зберігати певну мить, - продовжив Кубасов Андрій. - Не перестаю дивуватися можливостям фотографії, захоплюватися її багатогранністю. Взявши раз фотокамеру до рук, я зрозумів, що не готов її покласти назад».

     

Ви ж знаєте, що скільки людей – стільки думок. Це стосується всього, і мистецтво фотографії не є винятком. Наприклад, одне фотозображення може викликати в людей сотню різних емоцій. Це все залежить від особистості – її стану, настрою. Всі ми різні, а тому кожен може знайти в світі фотографій щось унікальне, своє, –додала Світлана Сенчик.

Я не вважаю себе спеціалістом у цій справі, проте можу сказати, що перш за все не варто зупинятися, завжди фотографувати, шукати можливості, зупиняти цікаві моменти. Весь час рухатися, розвиватися і сприймати наше нелегке сьогодення таким, яким воно є,  - поділилася Каулько Інна .

Її підтримала Церковнюк Аліна: «Я гадаю, що для того, аби стати хорошим фотографом, потрібно фотографувати нестандартно стандартні речі, упевнено формувати свій стиль. Тоді ви будете виділятися, а ваші світлини приноситимуть людям особливу радість. Займатися самоосвітою і саморозвитком, намагатися весь час рухатись уперед. Читати необхідну літературу, спілкуватися з фотомитцями на форумах, переглядати відео майстер-класів. Тобто, не залишатися на досягнутому».

Викладач-методист Боровик Ю.А.