Цитата

Багато з вас знайомі з перевагами програміста. Їх всього три, і зрозуміло це: лінь, нетерплячість і гординя.

Larry Wall

Студенти груп КС16 -1 та КС14-1 на тренінгу мистецтва створення фотографії

на тренінгу мистецтва створення фотографії
Теги: КС
Опубліковано: 19:57 22.11.2017

Людина повноцінно живе, коли в неї є наснага до руху і розвитку. Хто і яким шляхом до цього йде – власна справа кожного. Але приємно спілкуватися з молоддю, яка усвідомлює, що може залишити свій слід у житті.

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

22 листопада 2017 року студенти коледжу Валуєв Р., Сенчик С., Чернуцька Є. (гр. КС 16-1), Кубасов А., Церковнюк А., Бурко Я., Каулько І., Дудка О. (гр. КС 14-1)  взяли участь в роботі тренінгу з мистецтва створення фотографії  "Фото на мільйон", який відбувся в технічній студії Makerspace.

журналістики і соціальних комунікацій Класичного приватного університету Кліщ Алла провела практикум зі створення композиції та вибору ракурсу для створення якісних фотографій.

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Учасники мали змогу застосувати нові знання на практиці та разом з професійним фотографом оцінити якість світлин, зроблених під час практичного заняття.

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Те, що викликає бурю позитивних емоцій, просто не може бути осторонь мистецтва, воно повинно робити кращим життя, скрашувати наші сірі будні, – ділиться Чернуцька Єлизавета.

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Дудка Олеся теж вважає, що, створюючи свою чергову фотороботу, вона вкладає в зображення частинку свого внутрішнього світу. Саме завдяки цим чудовим моментам створення фотографії вона вважає творчим процесом.

А для мене фотозйомка свого роду терапія, - поділився Родіон Валуєв. -  Береш у руки фотоапарат – і з кожним кадром напруга кудись дівається. Як на мене, то світ через призму камери зовсім інший. Різко починаєш помічати дрібнички, якісь деталі, фокусуватися на найважливішому.

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Фотографія має здатність надовго зберігати певну мить, - продовжив Кубасов Андрій. - Не перестаю дивуватися можливостям фотографії, захоплюватися її багатогранністю. Взявши раз фотокамеру до рук, я зрозумів, що не готов її покласти назад».

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Ви ж знаєте, що скільки людей – стільки думок. Це стосується всього, і мистецтво фотографії не є винятком. Наприклад, одне фотозображення може викликати в людей сотню різних емоцій. Це все залежить від особистості – її стану, настрою. Всі ми різні, а тому кожен може знайти в світі фотографій щось унікальне, своє, –додала Світлана Сенчик.

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Я не вважаю себе спеціалістом у цій справі, проте можу сказати, що перш за все не варто зупинятися, завжди фотографувати, шукати можливості, зупиняти цікаві моменти. Весь час рухатися, розвиватися і сприймати наше нелегке сьогодення таким, яким воно є,  - поділилася Каулько Інна .

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Її підтримала Церковнюк Аліна: «Я гадаю, що для того, аби стати хорошим фотографом, потрібно фотографувати нестандартно стандартні речі, упевнено формувати свій стиль. Тоді ви будете виділятися, а ваші світлини приноситимуть людям особливу радість. Займатися самоосвітою і саморозвитком, намагатися весь час рухатись уперед. Читати необхідну літературу, спілкуватися з фотомитцями на форумах, переглядати відео майстер-класів. Тобто, не залишатися на досягнутому».

Викладач-методист Боровик Ю.А.