Цитата

Не потрібно сильно побоюватися смерті. Потрібно боятися марного життя.

Б. Брехт

Студенти групи КС14-1 на Redwerk’s Dev Meetup #12!

redwerk
Опубліковано: 16:19 01.10.2017

28 вересня 2017 року в рамках проекту MECHATRONIC GUYS студенти групи КС14-1 взяли участь в Redwerk’s Dev Meetup #12!, що проходив у форматі HR Free зустрічі. Офіс компанії гостинно прийняв більше 40 учасників. Вже рік івенти  Redwerk набирають оберти і ментори не втомлюються експериментувати з новими форматами, щоб вони були ще кориснішими для ІТ community.

redwerk

Цього разу спікер, Developer at Redwerk Аліса Гайдук, виступила з доповіддю “Штучний інтелект, чи як нам приблизити повстання машин". В її доповіді йшлося про підходи до створення штучного інтелекту, пристрої нейронних мереж, їх навчанні і перспективи розвитку.

redwerk

redwerk

На Meetup мова також йшла про Vue.js, що набирає популярність! Спікер, Developer at PowerCode Михайло Фісун, розповів про основні принципи роботи Vue.js, його плюси і мінуси, а також порівняв його продуктивність з іншими бібліотеками та фреймворками.

redwerk

redwerk

Після виступу учасники обговорили цікаві теми майбутніх зустрічей, обмінялися враженнями та власним досвідом.

redwerk

redwerk

redwerk

Своїми враженнями поділилися і студенти нашого коледжу Кіщак Олександр та Палівода Дмитро:

redwerk

 «У нас залишилася маса позитивних вражень, нові знайомства та ще багато цікавої інформації від спікерів. Для когось це вже звична справа – ділитися досвідом, а для когось – нові емоції і відчуття. Звичайно, не всі гості отримали максимум від Meetup. Дехто соромився ставити питання та визнати, що не розуміє базові концепти. Проте рівень ваших знань такий, який він є насправді. Ставлячи питання, ви допомагаєте менторам краще зрозуміти, де ви знаходитесь зараз та вивести вас на новий рівень. Ваша мета має бути не відмовчатись з думкою “аби пронесло і мене не запитали”, як це буває в коледжі, а самим ставити питання та розширювати свої знання, на якому б рівні вони зараз не знаходились».

redwerk

Безперечно, кожен з учасників Meetup дізнався для себе щось нове та корисне. У будь яких івентах є початок і кінець. Meetup для любого студента – це початок до втілення мрій. Це старт до розкриття своїх можливостей.

redwerk

redwerk

Викладач-методист Боровик Ю.А.