Цитата

Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, з усякого погляду справжня людина.

В. Сухомлинський

Студенти групи КС14-1 на Redwerk’s Dev Meetup #13!

Теги: КС
Опубліковано: 18:01 06.11.2017

Активна робота у невимушеній атмосфері завжди мотивує на досягнення результатів, а якщо робота відбувається у колі креативних та небайдужих учасників – ідеї генеруються швидко, рішення під час обговорень захоплюють, позитивні емоції набирають обертів, а настрій стає просто неперевершеним. Саме у такій атмосфері – творчій, доброзичливій та результативній – пройшов 19 жовтня 2017 року Redwerk’s Dev Meetup #13, на який були запрошені й студенти групи КС14-1: Романько Денис, Палівода Дмитро, Чумаченко Віталій,  Кіщак Олександр, Чернявський Ілля, Тарасов Максим.

 

redwerk

Redwerk's Dev Meetup виповнилося один рік! За рік відбулося дванадцять мітапів, на яких обговорили більше тридцяти  тем. У цей раз було все: святкова атмосфера, море частувань та подарунки.

redwerk

Але і доповіді ніхто не скасував:

1. Ігор Бабар, Automation QA at Redwerk

"Автотест по галактиці і відповідь на головне питання"

redwerk

redwerk

2. Андрій Мірошниченко, DevOps

"DevOps: Do you need it in your company?"

redwerk

redwerk

3. Олег Лимарчук, Automation Engineer at Glomex GMBH

"Створюємо універсальний конвеєр тестування для автоматизованого тестування веб-додатків за допомогою Docker".

redwerk

redwerk

Під час перерви гості активно спілкувались, фотографувались, ділились досвідом…

redwerk

redwerk

Захід мав на меті урізноманітнити ІТ - життя Запоріжжя, замотивувати ІТ- спеціалістів, почерпнути нові знання від досвідчених менторів і просто поспілкуватися в неформальній атмосфері на різні ІТшні теми. Після івенту, гості, спраглі цікавих розмов, ще довго не відпускали доповідачів.

redwerk

redwerk

Приємні враження Redwerk's Dev Meetup залишив й у студентів нашого коледжу.

Палівода Дмитро: «З нами поділилися своїми знаннями та розповіли те, про що ти не дізнаєшся в коледжі. Можливо саме після такої зустрічі ти зрозумієш, що ця професія саме для тебе і тепер лише від тебе залежить яким фахівцем ти можеш  стати».

Кіщак Олександр: «Що може бути краще, аніж отримати дозу мотивації від цікавих спікерів. Адже важливо заряджатися атмосферою шарінгу знань та постійно розвиватись».

Романько Денис: «Було дуже цікаво дізнатись про сучасні тренди, досвід роботи компанії, обмінятись думками та поспілкуватись з цікавими людьми». 

Тарасов Максим: «Ми залишились задоволені та сповнені натхнення».

redwerk

Висловлюємо full stack developer Шевченко Євгенію щиру вдячність за підтримку та небайдужість до підготовки молодих спеціалістів.

Викладач-методист Боровик Ю.А.