Цитата

Все життя - це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш - тим краще

Ральф Велдоу Емерсон

Студенти групи КС14-1 на семінарі-тренінгу «DREAMS COME TRUE»

Студенти групи КС14-1 на семінарі-тренінгу «DREAMS COME TRUE»
Опубліковано: 08:45 11.12.2017

6 грудня 2017 року на запрошення Запорізького національного університету студенти групи КС14-1 Довбиш Дмитро, Дорошенко Богдан та Бурко Ярослав взяли участь у семінарі-тренінгу «DREAMS COME TRUE», присвячений програмам стажування за кордоном й академічній мобільності студентів.

DREAMS COME TRUE

Захід пройшов у форматі non-stop з чотирма спікерами, які на собі випробували програми стажування. Касьян Катерина, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків, ознайомила студентів з програмою міжнародного обміну Erasmus, розповіла про її особливості, дала практичні поради, як стати учасником цієї програми та які документи необхідні для оформлення заявок.

DREAMS COME TRUE

DREAMS COME TRUE

Крім того, своїми враженнями від участі в програмах обміну поділились студентки 4 курсу Ірина Триліс та  Анастасія Білюк, які їздили за програмою Erasmus до Університету в італійському місті Фоджа. Вони детально розповіли, як складати мотиваційний лист англійською мовою.

DREAMS COME TRUE

DREAMS COME TRUE

Також серед спікерів лекції був Владислав Бандровський, який їздив на навчання до польського вишу. У режимі онлайн він розповів про те, як готуватись до участі у програмах обміну, які переваги такого навчання та чим відрізняється навчання за кордоном.

DREAMS COME TRUE

На мою думку, їхати варто. В будь-якому разі навчання за кордоном допоможе кожному розкритися по-новому, побачити іншу культуру та інший спосіб світосприйняття. Тож, якщо перед вами така можливість, обов'язково нею скористайтеся! Поїдьте заради того, щоб розширити мислення, знайти нових знайомих та підвищити рівень іноземної мови.  

DREAMS COME TRUE

Зауважимо, що захід викликав неабияке зацікавлення в аудиторії. Студенти  активно брали участь в обговоренні всіх анонсованих питань.

викладач-методист Боровик Ю.А.