Цитата

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.

Т. Шевченко

Студенти групи КС14-1 в Apriorit Dev Club

Apriorit Dev Club
Теги: КС
Опубліковано: 19:37 03.02.2018

З ІТ-компанією Apriorit, що займається розробкою програмного забезпечення, ми знайомі вже три роки. Колектив компанії радий  вітати у себе молодих талановитих програмістів. Тому пропонує можливість студентам  спробувати себе в обраній професії. З цією метою існує програма практики для студентів і проводяться курси розробки на мові С ++ для студентів, програмістів з невеликим досвідом і бажаючих перетворити своє хобі на професію. Компанія дає можливість кожному розвиватися в обраному ним напрямку.

Apriorit Dev Club

2 лютого студенти групи КС14-1 були запрошені на івент Apriorit Dev Club.

Apriorit Dev Club

Це клуб нативних розробників, в рамках якого проводяться регулярні зустрічі і вебінари для всіх, хто цікавиться сучасними тенденціями в програмуванні, реверсінгі і безпеці. Цього разу спікер Єгоров Олександр, Software Developer, обговорив зі студентами основні проблеми, що виникають при багатопотоковій розробці, і методи, які дозволяють їх вирішувати або уникати.

Apriorit Dev Club

Олександр  звернув увагу студентів на те, що у наші дні комп'ютери з декількома багатоядерними процесорами стали нормою. Стандарт C++11 мови C ++  надає розвинену підтримку багатопоточності в додатках. Тому, щоб зберігати конкурентоспроможність, необхідно володіти принципами і прийомами їх розробки, а також новими засобами мови, що відносяться до паралелізму.

Apriorit Dev Club

«Apriorit» є однією з провідних вітчизняних компаній, що забезпечує навчання за актуальними напрямами у галузі інформаційних технологій. Вона має власний навчальний центр, комплексні програми підготовки розробників програмного забезпечення, її фахівці читають авторські курси, вона може забезпечити тестування випускників коледжу. Тож її участь у забезпеченні практичної підготовки студентів-айтішників в нашому коледжі може бути дуже значною.

Викладач-методист Боровик Ю.А.