Цитата

Не жди ніколи слушної пори – твоя мовчанка може стать ганьбою!

Д. Павличко

Студенти групи КС14-1 відвідали спеціалізовану виставку в рамках «InCoForum 2017»

InCoForum 2017
Теги: КС
Опубліковано: 06:10 15.10.2017

З 11 по 13 жовтня 2017 року  у виставковому  центрі «КОЗАК-Палац» проходив другий Міжнародний форум «InCoForum 2017», в рамках якого працювали спеціалізовані виставки та тематичні експозиції, організовані Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, обласної ради та міської ради. 

InCoForum 2017

Українські виробники представили широкий спектр інноваційних рішень та технологій, з якими ознайомились й студенти групи КС14-1 ЗКР ЗНТУ.

InCoForum 2017

В цьому році на виставці було представлено значну кількість українських виробників у сфері електротехніки, силового обладнання, кабельно-провідникової продукції, світлотехнічної продукції, альтернативної енергетики, теплотехніки.

InCoForum 2017

Впровадження енергозберігаючих технологій в промисловості — одне з ключових питань розвитку міста Запоріжжя. Пріоритетним завданням є модернізація та переоснащення підприємств новим обладнанням, виховання в населення заощадливого відношення до енергетичних ресурсів. Таким ефективним інструментом й став  виставковий майданчик, що наочно презентував ці технології.

InCoForum 2017

Студенти коледжу мали змогу власними очима побачити нові, передові технології та поспілкуватися безпосередньо з виробниками та винахідниками.

InCoForum 2017

Студенти проявили зацікавленість та ознайомились з досвідом та технологіями в енергетичному і електротехнічному обладнанні, а також в енергозбереженні. Отримали практичні поради про використання сучасних вимірювальних приладів, енергозбереження в побуті та дізналися про особливості використання альтернативних джерел енергії.

InCoForum 2017

Набутий інноваційний досвід та отримані інформаційні матеріали будуть обов’язково застосовані у навчальному процесі коледжу.

InCoForum 2017

Сучасна молодь – креативна, енергійна, талановита. Саме вона значною мірою визначатиме зміст, спрямованість та характер завтрашнього дня суспільства, адже має великий потенціал, запал та енергію. Тож важливо приділяти велику увагу вихованню патріотичної, сильної духом молоді, яка в майбутньому зможе будувати і розвивати нашу Батьківщину. В наш час, коли престиж держави у молодіжному колі став падати, ми намагаємося залучити студентів до міських заходів та звернути їх увагу до потенціалу рідного Запоріжжя.  Активна участь студентів свідчить про небайдужість до тих подій, які відбуваються у місті.

InCoForum 2017

Викладач-методист Боровик Ю.А.