Цитата

Просто тому, що щось не працює не так, як ви планували, не означає, що воно марно

Томас Едісон

Студенти групи КС16-1 - учасники івента "Змінюючи світ"

Змінюючи світ
Теги: КС
Опубліковано: 20:02 24.09.2017

19 вересня 2017 року спеціалісти Carpoint To-U Запоріжжя (Motor Vehicle Company), Auto Helper (Consulting Agency)  та  Lead Point (Company ) організували цікавий івент "Змінюючи світ", в якому взяли активну участь і студенти групи КС16-1.

Івент (від англ. event ) — розважальне або рекламне подання, здійснюване на театральній  сцені, кіно - або телеекрані, із використанням різного роду сюжетних ходів, образотворчих прийомів, світлової техніки, комп'ютерної графіки та інше.

Тематика заходу полягала в наступному. Наш світ постійно змінюється і змінюють його люди. Є знакові особистості, винаходи яких, дають можливість подивитися на своє життя з іншого ракурсу. Те, що здається звичним для нас, ще 50-70 років тому було з розряду наукової фантастики. Спікери показали студентам, як може кожен з нас перетворювати навколишню нас реальність на прикладі синергії автомобільної галузі і соціальних мереж, різниця в існуванні яких понад 100 років.

Учасники івенту дізналися:

  • як поглянути на буденні речі через призму сучасних технологій;
  • майбутнє автомобілів і автомобілі майбутнього;
  • можливості соціальних мереж та як їх правильно використовувати для бізнесу.

Найкращий час - це час проведений разом. І ми знову і знову запрошуємо вас приєднуватися до нас у проведенні заходів! Дружня та надихаюча атмосфера вирує у нашому творчому просторі. Адже, наші спікери– закохані у власну справу творці, які готові поділитися знаннями та вміннями. Наш простір - це не лише навчання. Це творчий простір відкритий для ідей та самовираження, пошуку нових талантів та отримання нових вмінь, а найголовніше для підтримки один одного!

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.