Цитата

Хай живе неоднаковість, слава відмінностям!

Павло Загребельний

Студенти ЗКР ЗНТУ на тренінгу в бізнес-інкубаторі ЗНТУ

бізнес-інкубатор ЗНТУ
Опубліковано: 11:36 31.10.2018

29 жовтня 2018 року студенти коледжу груп КС16-1 (Валуєв Р., Король В., Харитоненков С.) та КС15-1 (Бондарь С., Столяренко Д., Калабухов П., Махняєв М., Бєлянін С., Решетников О., Моїсеєв В.) відвідали бізнес-інкубатор у Запорізькому національному технічному університеті, що  на базі кафедри менеджменту Економіко-гуманітарного інституту відкрито 11 жовтня в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області. Метою створення  інкубатора є підтримка молодіжного підприємництва, стартап-проектів молодих підприємців.

бізнес-інкубатор ЗНТУ

В цей день для учасників проекту був проведений тренінг із розвитку навичок підприємництва. Тренер - Церетелі Лариса (голова правління Громадської організації "Центр медіації та екаунтінгу "Точка зору", директор Аудиторської фірми "Міраж").

Завдання тренінгу були актуальними та мотивуючими. Серед головних питань обговорення були наступні:

  • базові основи українського та європейського законодавства з розвитку підприємництва. Про державну підтримку бізнесу;
  • розвиток бізнес-інкубаторів в Україні;
  • як розпочати власну справу. Переваги підприємницької діяльності та можливості щодо її успішного здійснення;
  • ідеї для бізнесу;
  • про регуляторну політику в Україні та дозвільну процедуру.

бізнес-інкубатор ЗНТУ

Організатори даного проекту прагнуть не лише навчити молодь, а й надати їм реальні можливості для започаткування власної справи: на безкоштовній основі будуть надаватися інформаційні, юридичні, маркетингові послуги та бухгалтерська підтримка.  

бізнес-Інкубатор ЗНТУ

Шановні студенти, формуйте в собі навички для практичного життя. Відірвіться від Вашої улюбленої гри на комп'ютері, соціальної мережі чи іншої справи, що перетворює Вас на рядового споживача інтернет-простору. Вийдіть за межі свого гуртожитку, дому, навчального корпусу. Почніть цікавитися тим, що відбувається за межами Вашого власного світу. Чим живуть успішні люди і що вони зробили, щоб досягти цього! Використовуйте всі можливості, що Вам надаються. Тож будемо чекати на наступну змістовну лекцію-тренінг.

Боровик Ю.А., викладач-методист