Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Студенти ЗКР ЗНТУ – учасники благодійного вечору  «Олександрівський бал»

Олександрівський бал
Теги: КС
Опубліковано: 21:06 07.02.2017

Благодійний вечір «Олександрівський бал», присвячений Дню православної молоді,  відбувся 5 лютого у Домі культурі Металургів за підтримки Запорізької єпархії Української Православної Церкви.  В урочистій події взяли участь і студенти групи КС16-1 Сенчик Світлана, Фадін Єгор, Дудка Олександр та Науменко Тетяна. Учасникам балу було запропоновано тематичний дрес-код: кавалерам –  класичний костюм, смокінг або фрак, а панянкам – довга вечірня сукня.

Граційні пари кружляли під прекрасну музику традиційних бальних танців: мазурки, вальсу, полонезу. В програмі вечора були і танцювальні майстер-класи для гостей. Тож навчитися вальсувати і робити елегантний реверанс мали можливість всі присутні.

Пари танцювали під чарівний музичний супровід у виконанні Запорізького Муніципального духового оркестру.

Були і сольні номери окремих виконавців.

Олександрівський бал не є типовим світським заходом, де змагаються в пишності зачісок або у розкоші вбрання. Тут немає манірності та штучної веселості. Це і не турнір з бальних танців. Олександрівський бал – це атмосфера гармонії, як музичної, так і душевної. Це місце, де люди діляться душевним теплом та посмішкою, зустрічають нових друзів, відкривають для себе світ прекрасних традицій минулих століть. Як відомо, раніше бали були школою спілкування та етикету. Саме до цих найкращих традицій і звернулися організатори Олександрівського балу. Класична музика, розмаїття силуетів, підкреслена ввічливість, посмішки та добрі жарти…

А ще більшої яскравості додавав цілий калейдоскоп сяйва та барв: святкова ілюмінація, різнокольорові сукні, блискучі намиста… 

Своїми враженнями поділилися і студенти коледжу:«Олександрівський бал – це казковий острівець посеред нашої буденності, на якому можна було чудово відпочити,  поспілкуватися з однодумцями і, звісно, натхненно потанцювати!»

Всіх охочих частували домашньою випічкою, яку власноруч приготували вихованці недільних шкіл.

А пожертви, зібрані протягом цього вечора, буде передано людям, які потребують допомоги. 

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.