Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

Студенти ЗКР ЗНТУ – учасники всеукраїнського IT-FORUM 2016

Опубліковано: 19:58 26.09.2016

Ні для кого не секрет, що вдале процвітаюче майбутнє міста і країни залежить від стану і процвітання кожного громадянина, і починається воно з позитивних змін в нашому житті вже сьогодні від отриманих і вживаних на практиці якісних знань і досвіду.

Саме такі знання і досвід студенти груп КС16-1, КС13-1, ПМ13-1 та  викладачі коледжу Шевченко О.П., Клименко Г.В., Ащеулова Ю.С.,Слободяник О.О., Боровик Ю.А. отримали на великому офлайн-проекті в нашому місті 16 вересня 2016 року в запорізькому виставковому центрі "Козак Палац" .

IT – FORUM 2016  перетворив  центр Запоріжжя на один день в Кремнієву долину. Сама ж територія Форуму була поділена на 4 рівноцінні зони: IT- бізнес і управління, Інтернет-маркетинг, "WEB/Mobile Development” і "Free Space” (зона вільного спілкування з цікавими спікерами).

Учасників чекало більше 50 лідерів світового і національного веб-маркетингу, свіжі ідеї і презентації успішних стартапів, живе спілкування з експертами і лекції, що надихають, 3d-друк і море корисної легкозасвоюваної інформації з створення, просування інтернет-проектів і мобільного застосування.

Так, на виставці студенти ознайомились з першим українським безпілотним автомобілем. Розробкою модуля автопілота Pilot Drive займалася запорізька компанія "Інфоком ЛТД".

   

В цьому році розширено тематику форуму, яка включала доповіді з автоматизації бізнес-процесів, IT-сервіси в роздрібній торгівлі, проблеми розвитку регіональних контент-проектів і шляхи їх розв’язання  на прикладі мережі міських сайтів City Sites, модернізація «Укртелекому» як бази для розвитку IT-сервісів в Україні.

Форум зібрав спеціалістів  IT-сфери, які  готові ділитися своїм досвідом. У «Козак-Палац» з’їхалися програмісти з усієї України, аби презентувати свої проекти. На форум також зі своїми доробками  приїхали фахівці з Німеччини та США.

Приміром є ArtOS - розроблений у Дніпрі програмний комплекс управління вогнем артилерії. Він створений на базі української школи Noosphere Engineering School, яка співпрацює зі Збройними  Силами України.  «Ми фінансуємо різні інтернет-проекти та платформи, тому сьогодні презентуємо квадрокоптери і мобільні додатки, створені нашими студентами. Наприклад, додаток «Моя поліція» допомагає оцінити роботу патрульних, відправити сигнал «SOS» та залишити скаргу на конкретного співробітника», – відзначили менеджери компанії «Noosphere».

На виставці були представлені дрони та робототехніка, презентовані навчальні заклади, де отримують професію програміста.

Студенти мали можливість і попрактикуватися "на місці" в тих або інших напрямах заходу на стендах і локальних міні-тренінгах у партнерів проекту.

   

В перервах між цікавими доповідями можна було роззнайомитися і поспілкуватися в лаунж-зоні. В доважок до спілкування йшли напої, печиво, ігрові приставки та інші позитивні речі.

     

      

Під час конференції для студентів були відкриті реальні можливості: отримати максимум корисної інформації від найуспішніших представників IT-галузі; розпочати кар’єру у сфері інформаційних технологій; познайомитися з цікавими людьми; зав’язати перспективні контакти; отримати заряд бадьорості та життєвої енергії, щоб рухатися далі, рости та розвиватися.

По закінченню Форуму крім неформального спілкування з кращими айтішниками, учасників чекали розіграші призів та інші сюрпризи. Так студент групи КС13-1 Мелентьєв Олександр отримав подарунковий сертифікат Brain Academy  на 10000грн.

Обмін досвідом і думкою, атмосфера, звичайно, все це разом принесло користь. Програма була дуже насичена. Такі заходи корисні не тільки для отримання інформації, але це ще і прекрасна можливість поспілкуватися з колегами, партнерами, цікавими людьми. До деяких є питання по справі, так що тепер будемо співпрацювати. Цим ми створюємо правильний посил – студенти будуть працювати з тими підприємствами, які не тільки прагнуть отримати від них результат, але хочуть ще, щоб вони вчилися і розвивалися далі, і при цьому готові допомагати навчальному закладу у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Наприклад, менеджер компанії Power Code (http://powercode.org/ru/) обговорив з четвертокурсниками групи КС13-1 умови стажування, а Noosphere Engineering School (http://noosphereengineering.com) запросила студентів нашого коледжу 24 вересня  в місто Дніпр на  гонки квадрокоптерів (https://vk.com/coptersrace). Представник Noosphere запевнив, що вони співпрацюють зі студентами по всій Україні та надають їм місце, технології, необхідні матеріали, технічну та консультативну допомогу.

       

                                                                                               

САМЕ ЦІКАВЕ ЩЕ ПОПЕРЕДУ!                    

Викладач-методист Боровик Ю.А.