Цитата

О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить мою Україну!

В.Сосюра

Студенти ЗКР ЗНТУ відвідали міський молодіжний бал-маскарад

Теги: ПМ , КС
Опубліковано: 06:38 31.12.2017

Завжди з  нетерпінням чекають  новорічних свят і дорослі, і малі, адже кожен надіється на хороші зміни в житті та на приємні сюрпризи.  І завдяки небайдужим людям ці надії завжди справджуються. Напередодні Нового року запорізька молодь отримала приємний сюрприз від Управління по роботі з молоддю та сім’ю, Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

18 грудня близько 200 осіб - студенти ВУЗів та представники молодіжних громадських організацій, серед яких й студенти ЗКР ЗНТУ, - були запрошені у ДК Металургів, на новорічний  молодіжний бал-маскарад.

Дрес-код – карнавальна  маска, плюс обов'язковий атрибут - позитивний настрій - такі основні правила для усіх гостей цього дійства. Кожен зміг обрати для себе щось несподіване та цікаве.

Цікава новорічна програма не залишила байдужими практично нікого. Магія, веселощі, смаколики, танці та неперевершена краса із крихіткою загадковості. Майстер-клас з бальних танців.

Було чимало конкурсів та призів. Понад 4 години молодіжного рейву.

За словами учасників, бал-маскарад став для них яскравою, незабутньою та довгоочікуваною подією.

Цей світський раут ще раз засвідчив високий творчий потенціал нашої молоді. Адже велике різноманіття представлених цікавих розваг, конкурсів та танцювальних сюрпризів залишив у присутніх неабиякі враження.

Викладач-методист Боровик Ю.А.