Цитата

Комп’ютер виконує дуже прості операції – бере число, додає до іншого числа, порівнює результат з третім числом – але виконує їх зі швидкістю, скажімо, 1000 000 в секунду. На швидкості 1000 000 операцій в секунду результати більше нагадують магію

Стів Джобс

Учні «Джерела» робили свої перші кроки в електроніці

Учні «Джерела» робили свої перші кроки в електроніці
Опубліковано: 10:03 12.04.2019

Лекції «Відкритої лабораторії електроніки» ЗКР ЗНТУ стають все більш популярними серед учнів середньої ланки школи. Так, зокрема, 11 квітня 2019 року до нашого навчального закладу на запрошення бібліотекаря коледжу Дейдей Вікторії Станіславівни завітали учні 5-Г класу Комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» у супроводі вихователя Світлани Борисівни Воробйової.

Школярі відвідали відкриту лекцію «Перші кроки в електроніці з конструкторами «Знаток». Олексій Станіславович Шевченко, заступник директора з навчально-виробничої роботи, розповів дітям про лабораторію, та основні напрямки діяльності. Практичні заняття у ігровій формі провів Артем Олексійович Котенко, провідний інженер навчальної лабораторії. Він разом з дітьми на прикладі конструктору «Знаток» збирали схеми радіоприймача, схему з мотором та з лампочкою.

Школярі з неабиякою цікавістю та захватом спробували себе у ролі інженерів, що збирають електронні схеми та залишилися під глибоким враженням. Приємним завершенням екскурсії стало чаювання з печивом. За частуванням школярі з вихователем бурхливо обговорювали нашу лабораторію електроніки.

Кеда В.С., методист