Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

В гостях у EDISON SPACE coworking

В гостях у EDISON SPACE coworking
Теги: ПМ
Опубліковано: 06:06 22.05.2017

14 травня 2017 року студенти нашого коледжу були запрошені на святкування Дня народження креативного центра «EDISON SPACE coworking», який є своєрідним простіром науки, технологій, інновацій. Це місце народження і обміну ідей, які трансформуються в конкретні проекти і втілюються в життя. У цей день на гостей чекали цікаві лекції та зустрічі:

  • Віталій Івахов "Сучасні тенденції в інтер'єрі";
  • Ганна Ткаченко "Підприємництво як діагноз" (у форматі storytelling);
  • Віктор Прип "Підприємець життя";
  • STAN ALIEN  "Фотограф, мандрівник".

Варто зазначити, що студенти не просто були пасивними слухачами історій успіху відомих спікерів, а охоче використовували нагоду поставити свої запитання, подекуди дуже креативні та незвичайні. Своїми враженнями поділилися студенти групи ПМ14-1 Бордюг Іван, Слободяник Олександр та Царенко Євген: «Особисто наше бачення власного майбутнього в Запоріжжі після виступів спікерів трохи змінилося. Переконані, що подібне мотиваційне поповнення відчули й інші учасники. Дякуємо спікерам за натхнення та прагнення самореалізовуватися у рідному місті».

Далі на гостей чекало продовження святкової програми: смачний торт, оригінальні welcome drinks - чайна дегустація,  безліч подарунків, весела вечірка з настільними іграми та турніром JUST DANCE, презентація з творцями EDISON SPACE - Юлією Шаповаловою та Микитою Щербиною і багато іншого!

Вже кілька років компанія EDISON SPACE реалізовує в нашому місті різноманітні соціальні проекти у сфері освіти в рамках Української ініціативи щодо підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Сподіваємося, і надалі отримувати цікаві пропозиції  від EDISON SPACE coworking та спільними зусиллями добиватися поставлених цілей!

викладач-методист Ю.А. Боровик