Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

Викладачі та студенти ЗКР ЗНТУ на відкритому турнірі з робототехніки "RoboticУМ"

 "RoboticУМ"
Опубліковано: 14:08 29.10.2018

27 жовтня 2018 року студенти групи КС15-1 разом з викладачем спеціальних дисциплін Боровик Ю.А. відвідали  відкритий турнір з робототехніки «RoboticУм», який відбувся у приміщенні сімейно-розважального центру «Дитяча планета».

RoboticУМ

Проведення турніру ініційовано Позашкільним навчальним закладом «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області  з метою створення умов для практичної реалізації ідей у галузі робототехніки, інноваційних технологій, стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку дітей і підлітків, розвитку інтересу до освітньої робототехніки та лего-конструювання, розвитку інженерних, проектних навичок.

Оцінювало змагання компетентне журі. На запрошення організаторів турніру до складу журі увійшов цілеспрямований  та ініціативний заступник директора ЗКР ЗНТУ Шевченко Олексій.

Турнір проводився за трьома номінаціями: Lego Wedo 2.0, Lego Mindstorms EV3 (NXT) та Arduino відповідно проблемній темі «Покоління Z за чисте і зелене місто». Учасники мали нагоду продемонструвати свої напрацювання та підготовку, волю до перемоги, рішучість, лідерські якості та командний дух. Азарт та захоплення в очах членів команд і вболівальників, підбадьорюючі вигуки, оплески переможцям створювали атмосферу справжнього свята.

Було дуже приємно зустріти на турнірі випускників нашого коледжу. Палівода Дмитро (група КС14-1) був у складі журі від ЗНТУ,  Кохан Олег (група Р06-1) – тренер школи робототехніки «Вперед у майбутнє».  Після таких зустрічей завжди хочеться розповісти усім про тих випускників Запорізького коледжу радіоелектроніки , хто своїм прикладом доводить, що освіта отримана в стінах ЗКР ЗНТУ - неабиякий ґрунт для подальшого саморозвитку та досягнення професійного рівня.

Найкращою оцінкою проведеного разом часу стали враження студентів групи КС15-1 Бондаря Сергія та Лістратенка Дениса: «Турнір нам сподобався. Дружня і доброзичлива атмосфера заходу сприяла приємному неформальному спілкуванню з викладачами та випускниками нашого коледжу і чудовому настрою».

Від себе хочу додати. Спілкуючись з учасниками турніру, була вражена підготовленістю та рівнем обізнаності дітей з об’єктами робототехніки. Однозначно, нам, викладачам коледжу, треба бути підготовленими до роботи  з новим поколінням Z.

Сьогодення вимагає створення справжньої взаємодії між дітьми та наставником, творчого та гнучкого підходу до кожного навчального кроку, врахування індивідуальності та особливості кожної дитини, прояву уяви та можливості подивитися на звичайні речі по-новому.

Боровик Ю.А., викладач-методист