Цитата

За допомогою С ви легко можете вистрілити собі в ногу. За допомогою С++ це зробити складніше, але якщо це відбудеться, то вам відірве повністю всю ногу.

Bjarne Stroustrup

Зустріч випускників

Зустріч випускників ЗКР ЗНТУ
Опубліковано: 12:35 05.02.2018

3 лютого 2018 року, відбулася визначна подія в житті нашого коледжу. До нас завітали випускники 1988 року з нагоди 30-ти річчя закінчення Запорізького технікуму електронних приладів, які в той час навчалися за спеціальностями «Радіоапаратобудування», «Напівпровідникові прилади», «Обладнання напівпровідникових приладів». В бібліотеці коледжу їх зустріли директор коледжу, викладачі та студенти, ветерани коледжу Ушакова Л.В., Ніколаєць Л.Д.

Зустріч випускників

Студентське самоврядування підготувало відео-вітання та концертну програму для випускників, а також провели екскурсію по кабінетах та лабораторіях ЕОТ навчального закладу. Кращим випускникам 1988 року Ващенку Євгену, Денисенку Володимиру, Трунову Дмитру, Гармашу Ігорю, Шулежку Анатолію були вручені символічні золоті медалі та залікові книжки з нагоди 30-ти річчя випуску за активну життєву позицію та багаторічну підтримку коледжу.

Ось і роки пролетіли,

Озирнутися не встигли.

Ось і зустріч випускна,

Світла та пустотлива.

Через стільки років і днів

Зустрілися ви в ювілей.

Скільки б часу не минуло,

І води не спливло,

А ви пам'ятаєте всі забави,

Зібралися ви всім складом.

І один одного вітаєте,

І друзями величаєте,

Щастя, радості бажаєте,

Та й дружно відзначаєте!

Зустріч випускників

Щиро вітаємо всіх випускників з ювілейною датою. Дорогі друзі, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, любові, удачі, благополуччя, здійснення мрій і бажань.

З повагою директор коледжу Баршай О.К.

Голова студентської ради коледжу Колдовський П.В.

Голова профбюро студентів коледжу Дєєв М. В.

Педагогічний колектив коледжу та студенти

 

Баршай О.К., Югова М.О, Хабренко Є.О., Колдовський П.В.