Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

Дряпанка ZP

Дряпанка ZP
Опубліковано: 16:02 04.04.2017

Три роки тому, у квітні 2014-го нам – запорізьким козакам і козачкам вдалося зупинити прихід "русской весны" у наше славне українське місто. Тоді "зброєю" стали яйця і борошно. Сьогодні, 2017-го, завдяки тому "омлету" можемо проводити Третій Всезапорізький фестиваль "Запоріжжя - місто з яйцями". 

Оживити у пам’яті події тої доленосної для Запоріжжя вербної неділі і зайве підкреслити рятівну дотепність нашого народу пропонуємо у конкурсі карикатур "Дряпанка ZP". 

До участі запрошуємо завзятих, творчих, креативних і мегапозитивних карикатуристів, які своїми малюнками здатні відтворити квітень 2014-го на папері. 

Що це буде – літаючі яйця, "колоради в клярі", "хоровод переможних кокоЄ" - вирішувати вам! Не обмежуйте свою фантазію, дайте креативу волю, а музі – можливість виявитися. 

Малюнки і коротку відомість про себе (П.І.Б., вік, місце роботи/навчання, контактні дані (номер телефону, e-mail) надсилайте нам на електронну пошту:  krashankazp@gmail.com з позначкою "Конкурс карикатур". 

 Роботи приймаються до 7 квітня 2017 року включно. Вік учасників у конкурсі необмежений. Переможці чекають унікальні нагороди. Нагородження кращих із кращих карикатуристів відбудеться у день Третього Всезапорізького фестивалю "Запоріжжя - місто з яйцями", 9 квітня 2017 року. 

Овва! Крашанки уже полетіли))) Приємної вам музи і незгасаючого натхнення! З нетерпінням чекаємо на ваші витвори мистецтва. Поїхали! 

За додатковими питаннями щодо конкурсу карикатур "Дряпанка ZP" можна звертатися до Іри Ярко