Цитата

Балаканина нічого не вартa. Покажіть мені код.

Linus Torvalds

Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність"

Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність"
Опубліковано: 12:22 07.05.2017

За підтримки Мінмолодьспорту Центром "Розвиток КСВ" та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність" (далі – Конкурс). 

Метою Конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.

До участі у Конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів). 

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 травня електронною поштою (e-mail: td@csr-ukraine.org) надіслати заявку, що міститиме такі матеріали:

(один від учасника або команди) на одну із тем відповідно до положення про конкурс  (http://csr-ukraine.org/wp-content/uploads/2017/04/Reg..); 

  • інвестиційний план щодо використання призу. 

Відеороботи учасників будуть розміщені на сайті конкурсу www.finlit.in.ua для он-лайн голосування, яке триватиме з 16 по 21 травня 2017 року. За результатами якого кращі команди будуть запрошені на фінальний етап Конкурсу, що відбудеться 25 травня у м. Києві. У фіналі учасники презентуватимуть свої відеороботи та інвестиційні проекти журі Конкурсу. 

Переможці Конкурсу, які посядуть ІІІ, ІІ, та І місце, отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів у розмірі 3000, 6000 та 9000 грн відповідно. 

Просимо поширити інформацію про Конкурс серед студентської молоді. З детальними умовами та положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті www.csr-ukraine.org

За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатись до координатора проекту – Тараса Деркача (тел. +38 044 292 02 48, e-mail: td@csr-ukraine.org).