Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Презентація фотопроекту «Якби не війна»

фотопроект «Якби не війна»
Опубліковано: 16:30 02.03.2017

Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека запрошує студентів на презентацію  фотопроекту "Якби не війна" за участі волонтерів благодійного фонду "Оберіг країни".

Коли: 4 березня 2017 року о 13:00

Де: у холі 5-го поверху

Коротко про проект:

Фотопроект українських волонтерів під назвою "Якби не Війна"- це цикл фотографій, який розповідає про незвичайних українців у звичайний час. В якому показали портрети 12 військовослужбовців.

У них абсолютно мирні професії і зброю багато з них змушені були взяти лише зараз - щоб захистити свій будинок, свою родину, свою рідну Україну. Адже для того, щоб захищати свою Батьківщину, досить просто бути її патріотом. Саме тому і виник проект "якби не війна". Вісім блоків, які об’єднаються наприкінці року в масштабну фотовиставку і покажуть Героїв очима людей, які пам’ятають та цінують кожен їх подвиг. Фото показує, ким би були наші українські герої, якби не війна в Україні.

"Що кидається в очі? Розбіжність ролей - там і тут: військові професії - снайпер, кулеметник, штурмовик, сапер, водій БМП, а до того вони - вчителі, шахтарі, музиканти, кухарі, агрономи, бухгалтери і навіть ді-джеї", - зазначили волонтери. Новий проект вийшов масштабним. В роботі над ним взяли участь понад 30 осіб. Ідеєю команди волонтерів було зобразити воїнів АТО в двох іпостасях - військовій і цивільній. Учасники проекту - люди з непростими історіями - по кожній можна знімати захоплюючий фільм...