Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Студентів та викладачів інформатики запрошують до участі у хакатоні UNIT Factory

Студентів та викладачів інформатики запрошують до участі у хакатоні UNIT Factory
Опубліковано: 22:05 12.05.2017

Хакатон – це захід, на якому збираються люди для спільного одночасного програмування.  На початку хакатону учасники ставлять перед собою конкретне завдання і за короткий час його вирішують. На виході учасники зазвичай представляють конкретний продукт (сайт, програму, сервіс, мобільний додаток). Зазвичай хакатони проводяться для IT-спеціалістів різних профілів.

Як щодо започаткування нової традиції?

UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory) — це єдиний в Україні безкоштовний навчальний заклад, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42. Тут навчають програмувати, працювати в команді та знаходити неординарні рішення. Глобальна ціль освітнього проекту – створити в Україні потужний кластер IT-спеціалістів. А для цього діти мають полюбити програмування ще у школі.

Тому запрошуємо викладачів інформатики, які хочуть розвивати свої професійні навички та рівень підготовки своїх студентів до співпраці!

Для участі необхідно заповнити форму, щоб організатори після опрацювання результатів, могли з вами зв’язатися.