Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на ммилість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь? »Я не можу собі навіть уявити яка плутанина в голові може привести до подібного питання.

harles Babbage

Запрошує Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека

Запрошує Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека
Опубліковано: 20:45 12.05.2017

13 травня о 10.00 у приміщенні відділу (2 поверх) за участі Олега Павліка, члена громадської організації «Дивосвіт», викладача ЗЦНТТНМ "Грані", відкриється «Майстерня гончарства».

Учасники отримають можливість побачити майстра за гончарним кругом, побачити його керамічні вироби, дізнатися секрети ремесла, познайомитися з книжковою виставкою «Гончарство на Запоріжжі», спробувати свої сили на гончарному крузі.

Цього дня о 13.00 бібліотекарі відділу запрошують відвідувачів ЗОУНБ на зустріч з Романом Акбашем «Знайомтеся – музей історії зброї». Роман Акбаш розповідатиме про історію зброї, колекцію музею та його засновника Віталія Шлайфера. Діятиме виставка «Музей історії зброї».

18 травня о 16.00 у конференц-залі бібліотеки (4-й поверх) відбудеться зустріч із запорізькою мандрівницею Вікторію Терещенко.

19 травня о 13.00 у бібліотечному центрі "Вікно в Америку" (3-й поверх) почнеться зустріч з Віце-Консулом Сполучених Штатів Америки Браян Террілл, присвячена студентським програмам обміну, навчання у США та процедурам оформлення віз США.

30 травня о 17.00 у конференц-залі (4-й поверх) зустріч зі стилістом Світланою Бахаревою.