Рекомендації та цікава інформація

Матеріали з психології

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ СТУДЕНТУ-ПЕРШОКУРСНИКУ

Порада перша

Не губіться в перші дні і навіть тижні навчання. Спочатку Ви будете відчувати розгубленість, а то й пригніченість тому, що навкруги все незнайоме. Це неприємний, але зовсім нормальний стан, пов'язаний з адаптацією до нових умов, який швидко мине. Але поки Ви погано орієнтуєтесь у коледжі та нумерації аудиторій, візьміть собі за правило приходити в коледж н... читати далі


5 простих психотехнік, які допоможуть знайти своє призначення

Знаєте, як зрозуміти – чи своїм шляхом ви йдете? Досить просто! Якщо щоранку ви встаєте наповненим енергією і творчими ідеями - ви на своєму шляху. Якщо ж ви ненавидите дзвін будильника і піднімаєтесь з поганим настроєм - пора щось змінювати в своєму житті. Ось кілька вправ, які допоможуть вам зрозуміти, чим вам потрібно займатися насправді.

 

читати далі


Що таке Гештальт?

Гештальт – це сучасний напрямок гуманістичної психології, спрямований на комплексний підхід до роботи з тілом, почуттями та мисленням. Один із самих популярних напрямків на пострадянському просторі тому що дає швидкі, стійкі результати. Цей напрямок не загодовує книжковими порадами і не робить всю роботу за людину, що звернулась до психолога, а допомагає в пошуку шляхів вирішення проблем, спираючись на знайде... читати далі


Центеніали: нове покоління, яке народилося після 1996 року

Теорія поколінь була описана в 1991 році Нілом Хау (Neil Howe) і Вільямом Штраусс (William Strauss). За цією теорією покоління змінюють один одного раз в 20-25 років. Нещодавно оформилося покоління, наступне за мілленіаламі - центеніали, їх ще називають покоління Z. Мабуть, вперше в історії діти настільки відрізняються від батьків.

Хто такі центеніали?

читати далі


Вибір професії як важлива ланка у житті

Вибір майбутньої професії - дуже важливий етап у житті підлітка. Від правильності цього вибору залежить  досить багато: емоційний стан, комфортне самовідчуття, самооцінка, позитивний образ себе як працівника, задоволеність якістю свого життя в цілому. Не дарма давньокитайський філософ Конфуцій говорив: «Займайтеся улюбленою справою, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

читати далі

Як успішно пройти психологічне тестування при прийлмі на роботу?

Сучасні умови праці, продуктивність і якість виконуваної роботи, все більше вимагають від претендентів відповідної працездатності, особистих, психологічних і ділових якостей.

Для чого серйозні організації часто використовують психодіагностику при прийомі на роботу?

1. Для більш об'єктивної оцінки кандидата. При проходженні завдань осо... читати далі


Новини психології